1/1.481 žen
TRALALA
123456789

V podstatě nevím,co sem psát,v záplavě těch inzerátů nechci aby zaniklo to,že jsem výjimečný člověk a dobře vypadající žena,ale vychvalovat se jako někdo s přemrštěným egem také nechci a na něco si hrát,jen proto,že mě láká seznámení s nějakým pohledným chlapem,který mě vytáhne ven,ve městě kam jsem se přistěhovala,ukáže mi všechna zákoutí, podniky,dá mi možnost poznat ho,získá si mou důvěru a bude mi skvělým milencem,který mi může něco dát, nechci žádné povinnosti ani z jedné strany,neslibuji,že se ti ve všem podřídím a padnu k nohám,ale určitě nebudu spát s nikým jiným i přestože miluji sex.stejně tak nechci aby ty jsi měl pocit,že něco musíš, chtěla bych muže,co mi tu květinu,večeři,parfém,třeba i měsíční ,,kapesné,,dopřeje sám od sebe,protože chce a má to prostě tak,že je galantní a chce se starat..nikdy jsem jiné muže neměla než ty,kteří to tak měli a starali se.bylo by dobré napsat něco o sobě: jsem dle okolí inteligentní,soběstačná,vyšší,se štíhlým pasem a větším zadkem a bokami,vel.(38vršek-40spodek) dlouhé tmavě hnědé vlasy, zeleno hnědé oči,časově jsem dle části měsíce velmi flexibilní ale i naopak k nezastižení,umím se o sebe postarat,ale není kdo by mě rozmazloval,nebráním se vyrazit na dovolenou nebo trávit spolu volný čas, nejsem zoufalá, jen zkouším tuto variantu a také nehledám zoufalce,ani muže co mi jako prioritu budou nabízet peníze.ale vždy jsem měla movitější muže,protože jsem se s nimi cítila dobře a vše bylo snazší.jsem chápavá a komunikativní

Město: Praha
Telefon: 123456789
Věk: 36 let Výška: 176 cm Váha: 69 kg Barva vlasů: Hnědé
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP TRALALA na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz