1/1.481 žen
USMEVAVALINDA
721020272

Ahoj, jmenuji se Linda a ráda bych ti nabídla ucho, které tě vyslechne, ruce , které tě pohladí a intimitu, která tě jistě potěší. Mám ráda, když schůzka probíhá spontánně v příjemné a uvolněné atmosféře s úsměvem na rtu. Najdeš mě v útulném soukromém bytě, kde dbám na zdraví, čistotu a diskrétnost. Vítáni jsou u mě slušní pánové, kteří dbají o své zdraví, mají přirozený respekt k ženám a pozitivní přístup k osobní hygieně. Pro získání více informací či domluvení schůzky mi zavolej, nebo napiš na WhatsApp. Skrytá čísla ignoruji. Život je příliš krátký na to, abychom si odpírali potěšení, která nám nabízí. Přijď hodit starosti za hlavu a nechat se unášet daným okamžikem. Budu se těšit :)

Město: Praha
Telefon: 721020272
Věk: 28 let Výška: 174 cm Váha: 88 kg Barva vlasů: Hnědé
Pro TOPování tohoto profilu zašlete SMS ve tvaru AGA TOP USMEVAVALINDA na telefonní číslo 909 30 40 anebo pošlete virtuální SMS prostřednictvím Vlož.cz.
Profily se řadí podle počtu došlých TOP SMS, počet SMS se vynuluje každý den.
Cena SMS je 40 Kč s DPH. Službu provozuje EOL s. r. o. platby zajišťuje Xpay.CZ a ComGate Payments, a.s. Služba je dostupná v sítích Telefonica O2, T-mobile a Vodafone.
Reklamace a řešení problémů s platbou, Infolinka +420 702 180 840, www.platmobilem.cz